Kurumsal

Kurumsal

Keyifle, Afiyetle

Yüzde yüz doğal, güvenli, kaliteli ürünleriyle tüm tüketicilerin beğenisini kazanan Torku, hazır tüketim konusunda da tüketicilerin hem lezzetli hem de güvenilir gıda talebine karşılık Torku Doğrudan Döner Restoranlarını 2018 yılında hizmete açtı. Torku Doğrudan Döner ismi 2019’da yerini Torku Ziyafet’e bıraktı. Torku Ziyafet, şu an itibari ile 21 şehirde 43 mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Torku Ziyafet’in lezzet serüveni kendi besi çiftliklerinden başlıyor. Torku, tanınmış döner ustalarının önerileri ve gurmelerin lezzet beğenisine göre geliştirdiği döner, dünyanın tek kampüs içinde en büyük et-süt entegre tesisi olan Panagro Et-Süt Entegre Gıda Tesisleri’nde kesimi yapılan etlerden hazırlanıyor.

Vizyonumuz

Tüm Torku ürünlerini fark yaratan hizmet anlayışı, hijyen ve sağlığa verdiği önemle sunan butik restoran örneği olmak. Sağlıklı, doğal ve lezzetli ürünlerin satışını uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmek.

Misyonumuz

Türk çiftçilerinin alın teri ile ürettiği mahsullerden en kaliteli ve en güvenilir şekilde işleyerek üretilmiş Torku markalı ürünleri, en geniş tüketici kitlesine ulaştırmak, tanıtmak ve keyifli bir lezzet deneyimi sunmak.

KALİTE BELGELERİMİZ